TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Nowe środki z oprocentowaniem 2,7% w skali roku

  • 2,7% w skali roku przez 3 miesiące na Nowe Środki do 100 tys. zł
  • Bezpłatne
  • Zawsze oprocentowane
  • Stały dostęp
  • Swoboda wpłat i wypłat
Nota prawna
Elastyczne Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem
Bezpłatne
Nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatny jest również dostęp przez Bankowość Internetową i Mobilną.
Zawsze oprocentowane
Środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane i pracują już od pierwszej złotówki. Odsetki otrzymasz zawsze na koniec miesiąca.
Stały dostęp
Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze, kiedy chcesz, w dowolnej kwocie, nie tracąc odsetek. Dzięki temu możesz zacząć oszczędzać już od pierwszej złotówki.
Swoboda wpłat i wypłat
Przelew środków możesz zrobić w każdej chwili, korzystając z bankowości internetowej, mobilnej, telefonicznej lub w oddziale banku.

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 400 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Oferta Specjalna „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” z promocyjnym oprocentowaniem (dotyczy Nowych środków): 2,7% w skali roku do 100 tys. zł oraz 1,5% w skali roku dla nadwyżki od 100 tys. zł do 400 tys. zł dla posiadacza Elastycznego Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego, który spełni warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”, w tym wpłaci Nowe środki od 01.03.2020 r. do 05.04.2020 r. oraz wyrazi Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A.

Regulamin Oferty Specjalnej, Tabela Opłat i prowizji oraz Tabela oprocentowania dostępne są na getinbank.pl i w placówkach Banku. Prowadzenie Elastycznego Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego to prowadzenie rachunków płatniczych. Przez wpłatę i wypłatę rozumie się polecenie przelewu wewnętrznego w bankowości elektronicznej – takie przelewy są darmowe do 31.12.2020 r. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.